AHP500JB-6R2
MFR.Part #
AHP500JB-6R2
JLCPCB Part #
C1568040
Description
5W 6.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS