AHP500JB-240R
MFR.Part #
AHP500JB-240R
JLCPCB Part #
C1567733
Description
240Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS