AHP500JB-1R2
MFR.Part #
AHP500JB-1R2
JLCPCB Part #
C1566948
Description
1.2Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS