AHP500JB-13R
MFR.Part #
AHP500JB-13R
JLCPCB Part #
C7213926
Description
13Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS