AHP500JB-110R
MFR.Part #
AHP500JB-110R
JLCPCB Part #
C1567710
Description
110Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS