AHP500FB-56R
MFR.Part #
AHP500FB-56R
JLCPCB Part #
C1568053
Description
56Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS