AHP500FB-47R
MFR.Part #
AHP500FB-47R
JLCPCB Part #
C1568067
Description
47Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS