AHA80AFB-8K87
MFR.Part #
AHA80AFB-8K87
JLCPCB Part #
C5583400
Description
8.87kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS