AHA80AFB-80R6
MFR.Part #
AHA80AFB-80R6
JLCPCB Part #
C6119572
Description
80.6Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS