AHA80AFB-681R
MFR.Part #
AHA80AFB-681R
JLCPCB Part #
C6500048
Description
681Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS