AHA80AFB-4K75
MFR.Part #
AHA80AFB-4K75
JLCPCB Part #
C5550569
Description
4.75kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS