AHA80AFB-49R9
MFR.Part #
AHA80AFB-49R9
JLCPCB Part #
C1569567
Description
49.9Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS