AHA80AFB-24R9
MFR.Part #
AHA80AFB-24R9
JLCPCB Part #
C5583369
Description
24.9Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS