AHA80AFB-237R
MFR.Part #
AHA80AFB-237R
JLCPCB Part #
C1569049
Description
237Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS