AHA80AFB-22R6
MFR.Part #
AHA80AFB-22R6
JLCPCB Part #
C1569027
Description
22.6Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS