AHA80AFB-226R
MFR.Part #
AHA80AFB-226R
JLCPCB Part #
C1569036
Description
226Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS