AHA80AFB-1R4
MFR.Part #
AHA80AFB-1R4
JLCPCB Part #
C7071903
Description
1.4Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS