AHA80AFB-1R1
MFR.Part #
AHA80AFB-1R1
JLCPCB Part #
C7071902
Description
1.1Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS