AHA80AFB-1R07
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA80AFB-1R07
JLCPCB Part #
C1574770
Package
Plugin
Description
1.07Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS