AHA80AFB-1K4
MFR.Part #
AHA80AFB-1K4
JLCPCB Part #
C1574774
Description
1.4kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS