AHA80AFB-133R
MFR.Part #
AHA80AFB-133R
JLCPCB Part #
C1569067
Description
133Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS