AHA80AFB-12R
MFR.Part #
AHA80AFB-12R
JLCPCB Part #
C1568856
Description
12Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS