AHA80AFB-121R
MFR.Part #
AHA80AFB-121R
JLCPCB Part #
C1569099
Description
121Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS