AHA80AFB-11R3
MFR.Part #
AHA80AFB-11R3
JLCPCB Part #
C5560898
Description
11.3Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS