AHA80AFB-0R47
MFR.Part #
AHA80AFB-0R47
JLCPCB Part #
C5550560
Description
470mΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS