AHA50AJB-91R
MFR.Part #
AHA50AJB-91R
JLCPCB Part #
C1568101
Description
50W 91Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS