AHA50AJB-6K2
MFR.Part #
AHA50AJB-6K2
JLCPCB Part #
C6500038
Description
50W 6.2kΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS