AHA50AJB-4R7
MFR.Part #
AHA50AJB-4R7
JLCPCB Part #
C1568342
Description
4.7Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS