AHA50AJB-2R7
MFR.Part #
AHA50AJB-2R7
JLCPCB Part #
C5942348
Description
2.7Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS