AHA50AJB-24R
MFR.Part #
AHA50AJB-24R
JLCPCB Part #
C1568124
Description
24Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS