AHA50AJB-220R
MFR.Part #
AHA50AJB-220R
JLCPCB Part #
C1568091
Description
220Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS