AHA50AJB-1R2
MFR.Part #
AHA50AJB-1R2
JLCPCB Part #
C1568058
Description
1.2Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS