AHA50AJB-0R75
MFR.Part #
AHA50AJB-0R75
JLCPCB Part #
C1568120
Description
50W 750mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS