AHA50AJB-0R33
MFR.Part #
AHA50AJB-0R33
JLCPCB Part #
C1568215
Description
330mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS