AHA50AJB-0R16
MFR.Part #
AHA50AJB-0R16
JLCPCB Part #
C1568114
Description
160mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS