AHA50AFB-9K53
MFR.Part #
AHA50AFB-9K53
JLCPCB Part #
C5560886
Description
50W 9.53kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS