AHA50AFB-8R87
MFR.Part #
AHA50AFB-8R87
JLCPCB Part #
C1568766
Description
50W 8.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS