AHA50AFB-8R66
MFR.Part #
AHA50AFB-8R66
JLCPCB Part #
C1568779
Description
50W 8.66Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS