AHA50AFB-8K45
MFR.Part #
AHA50AFB-8K45
JLCPCB Part #
C1568810
Description
50W 8.45kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS