AHA50AFB-8K06
MFR.Part #
AHA50AFB-8K06
JLCPCB Part #
C1568815
Description
50W 8.06kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS