AHA50AFB-88R7
MFR.Part #
AHA50AFB-88R7
JLCPCB Part #
C1568759
Description
50W 88.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS