AHA50AFB-7R68
MFR.Part #
AHA50AFB-7R68
JLCPCB Part #
C1568868
Description
50W 7.68Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS