AHA50AFB-6K98
MFR.Part #
AHA50AFB-6K98
JLCPCB Part #
C1568821
Description
50W 6.98kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS