AHA50AFB-4K02
MFR.Part #
AHA50AFB-4K02
JLCPCB Part #
C1568482
Description
4.02kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS