AHA50AFB-45R3
MFR.Part #
AHA50AFB-45R3
JLCPCB Part #
C1568477
Description
45.3Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS