AHA50AFB-442R
MFR.Part #
AHA50AFB-442R
JLCPCB Part #
C1568486
Description
442Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS