AHA50AFB-3R83
MFR.Part #
AHA50AFB-3R83
JLCPCB Part #
C1568509
Description
3.83Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS