AHA50AFB-3R48
MFR.Part #
AHA50AFB-3R48
JLCPCB Part #
C5550527
Description
3.48Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS