AHA50AFB-3K24
MFR.Part #
AHA50AFB-3K24
JLCPCB Part #
C1568506
Description
3.24kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS