AHA50AFB-3K09
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AFB-3K09
JLCPCB Part #
C7071885
Package
Plugin
Description
3.09kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS